Het team van IKC de Meenthe

Directeur
Nicole Jongman – nicole.jongman@kitsprimair.nl 

Kinderopvang
Roeliet Slagter – r.slagter@ckcdrenthe.nl 
Tanzin Reilman – t.reilman@ckcdrenthe.nl

Groep 1/2
Agnes ter Veer: agnes.ter.veer@kitsprimair.nl

Tamira Sijbring: tamira.sijbring@kitsprimair.nl 

Groep 3/4
Marjanka Ellen – marjanka.ellen@kitsprimair.nl

Annemieke Boonstra – annemieke.boonstra@kitsprimair.nl

Groep 5/6
Marcia Snippe: marcia.snippe@kitsprimair.nl 

Marcia Snippe is ook aanspreekpunt bij afwezigheid directeur

Marjanka Ellen: marjanka.ellen@kitsprimair.nl

Groep 6/7
Astrid Stuitje: astrid.stuitje@kitsprimair.nl

Karin Attinge: karin.attinger@kitsprimair.nl 

Groep 8
Bertus Warnders – bertus.warnders@kitsprimair.nl

Bertus Warnders is ook aanspreekpunt bij afwezigheid directeur

Karin Attinger: karin.attinger@kitsprimair.nl

Intern Begeleider – tevens aandachtsfunctionaris

Marjan Hulzebosch: marjan.hulzebosch@kitsprimair.nl

Iris Pitstra: iris.pitstra@kitsprimair.nl

Karin de Jonge: karin.de.jonge@kitsprimair.nl

 

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button