Het team van IKC de Meenthe
2020/2021

Directeur
Nicole Jongman – nicole.jongman@kitsprimair.nl 

Kinderopvang
Roeliet Slagter – r.slagter@ckcdrenthe.nl 
Tanzin Reilman – t.reilman@ckcdrenthe.nl

Groep 1/2
Agnes ter Veer: agnes.ter.veer@kitsprimair.nl
Tamira Sijbring: tamira.sijbring@kitsprimair.nl 

Groep 3
Marjanka Ellen – marjanka.ellen@kitsprimair.nl
Karin Attinger – karin.attinger@kitsprimair.nl

Groep 4/5
Marcia Snippe: marcia.snippe@kitsprimair.nl 
Annemieke Boonstra: annemieke.boonstra@kitsprimair.nl 

Groep 6/7
Eliza Everts: eliza.everts@kitsprimair.nl
Bertus Warnders: bertus.warnders@kitsprimair.nl
Karin Attinger: karin.attinger@kitsprimair.nl

Groep 7/8
Astrid Stuitje: astrid.stuitje@kitsprimair.nl

Marcia en Bertus zijn ook aanspreekpunt bij afwezigheid directeur

Intern Begeleider – tevens aandachtsfunctionaris
Marjan Hulzebosch: marjan.hulzebosch@kitsprimair.nl

Ondersteuning
Iris Pitstra: iris.pitstra@kitsprimair.nl  
Greet Homan: greet.homan@kitsprimair.nl

 

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button